Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës Bluetooth, Tunai Firefly

Kodi i produktit:
189018
Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751049
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marrësi Bluetooth, Tunai Firefly, është i dizajnuar për sistemet e radiove dhe sistemet Hi-Fi. Sinjali i Bluetooth-it arrin mbi 10 metra në vend të hapur, ndërsa furnizohet me rrymë nga porti USB. Në radio apo sistem, kablloja lidhet përmes lidhësit jack 3.5 mm. Në pako përfshihet edhe një kabllo AUX, me një gjatësi prej 60 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751049
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-001
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Bluetooth v4.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
TUNAI CREATIVE
Ueb-i i prodhuesit:
Tunai-creative.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Marrës Bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE