Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Victrola Retro Vinyl, e zezë

Kodi i produktit:
274525
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-20-BK
Lansuar më:
4. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-20-BK
Lansuar më:
4. 11. 2019
Ngjyra:
Zezë
Përmasat:
330 x 356 x 152
Prodhuesi:
Victrola
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE