Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjilpërë për gramafon Crosley NP5

Kodi i produktit:
172684
EAN:
7102442700760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NP5
Prodhuesi:
Crosley

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjilpëra Crosley NP5 është dizajnuar për gramafonat e kompanisë Crosley. Ajo është e përbërë nga diamanti i kombinuar me plastikë ABS, dhe transmetimi i zërit është i mrekullueshëm. Gjilpëra funksionon në tri shpejtësi: 33 1/3, 45 dhe 78 rpm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442700760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NP5
Prodhuesi:
Crosley

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE