Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjilpërë për gramafon Crosley NP6

Kodi i produktit:
172685
EAN:
7102442700838
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NP6
Lansuar:
6 Qershor 2015
Prodhuesi:
Crosley

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjilpëra Crosley NP5 është dizajnuar për gramafonat Crosley Executive dhe Cuisery II. Ajo është e përbërë nga diamanti i kombinuar me plastikë ABS, dhe transmetimi i zërit është i kualitetit të lartë. Gjilpëra funksionon në tri shpejtësi: 33 1/3, 45 dhe 78 rpm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442700838
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NP6
Lansuar:
6 Qershor 2015
Prodhuesi:
Crosley

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE