Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shtesë për gramafon Denon DL-110EM, e kuqe

Kodi i produktit:
169416
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

262.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Denon DL-110EM është shtesë për gramafon e cila është e dizajnuar për të ofruar zë të këndshëm dhe me performanca të detajuara. Kjo shtesë e rritë standardin e daljes së zërit me një voltazh prej 1.6 mV, me impedancë prej 16 ohms dhe frekuencë reagushmërie prej 20 Hz deri në 45 kHz.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE