Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shtesë për gramafon Denon DL103REM, e zezë

Kodi i produktit:
169415
  • Çmimi i transportit: FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

379.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Denon DL103REM është shtesë për gramafon e cila është e dizajnuar për të ofruar zë të këndshëm dhe me performanca të detajuara. Krahasuar me modelet e tjera, kjo shtesë përdor bobinë bakri të tipit 6N për të ofruar zë më të qartë. Kjo shtesë e rritë standardin e daljes së zërit me tension prej 0.25 mV dhe rezistencë elektrike prej 40 om. Frekuenca të reagueshmërisë është 20 Hz – 45 kHz.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE