Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti druri Victrola Vintage, për mbajtjen e disqeve vinyl, e kaftë

Kodi i produktit:
274524
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VA-20-MAH
Lansuar më:
4. 11. 2019
Ngjyra:
E kaftë

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një aksesor unik për çdo disk në formën e një kutie prej druri elegant për të ruajtur më shumë se 50 disqe. Nuk kërkohet asnjë mjet për montim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VA-20-MAH
Lansuar më:
4. 11. 2019
Ngjyra:
E kaftë
Përmasat:
356 x 343 x 300
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
Victrola
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE