Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti për disqe Victrola Retro Vinyl, dizajn harte

Kodi i produktit:
274526
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060647650193
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-20-P4
Lansuar:
5. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Valixhe me cilësi të lartë, e dizajnuar për transportimin e pllakave vinil. Përparësia e saj është përpunimi elegant retro. Valixhja i mbron pllakat nga pluhuri dhe gërvishtjet. Kapaciteti i saj është për deri në 30 pllaka.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060647650193
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-20-P4
Lansuar:
5. 11. 2019
Ngjyra:
Motiv
Përmasat:
330 x 356 x 152
Prodhuesi:
Victrola
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE