Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti Victrola Retro Vinyl, e bruztë

Kodi i produktit:
274528
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-20-TRQ
Lansuar më:
4. 11. 2019
Ngjyra:
Bruz

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ruani disqet tuaja të vinylit me stil - në një kuti Victrola me cilësi të lartë dhe elegante. Sigurisht ruan deri në 30 disqe. Mbrohet plotësisht nga pluhuri, gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera. Kuti është e pajisur me mbulesa në skaje dhe nyje. Kështu që mund të jeni i sigurt që këndet e pajisjes tuaj do të qëndrojnë në rregull në mënyrë të përsosur në çdo kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VSC-20-TRQ
Lansuar më:
4. 11. 2019
Ngjyra:
Bruz
Përmasat:
330 x 356 x 152
Prodhuesi:
Victrola
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE