Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i pllakës së gramofonit AT-91BL

Kodi i produktit:
198825
EAN:
4961310009885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AT-91BL
Prodhuesi:
Audio-Technica

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për ndryshim nga robat që gjithmonë vjen e u del moda, gramofoni është një pajisje që i ka mbijetuar kohës. Funksionon me gramafon të llojeve të ndryshme. Është shumë i lehtë dhe peshon 1.4 deri në 2.5 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310009885
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AT-91BL
Prodhuesi:
Audio-Technica

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE