Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set pastrimi Ricatech CS1051 për gramafon

Kodi i produktit:
190054
EAN:
8717703563351
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
659032
Prodhuesi:
Ricatech

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Ricatech ka një kohë të gjatë në prodhimin e gramafonave, jukeboxes-ëve dhe qendrave muzikore. Tani kjo kompani ofron set pastruesin për gramafonin tuaj. Ky set pastrimi përbëhet nga sfungjeri dhe kupat me ujë të distiluar. Ajo është projektuar për pastrimin bordet apo gramafonin qendror. Shishja mund të futet në hapësirën e magazinimit brenda sfungjerit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717703563351
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
659032
Prodhuesi:
Ricatech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE