Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter për lidhje me Bluetooth MEE Connect TV

Kodi i produktit:
184732
EAN:
6163126255052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Connect TV
Prodhuesi:
MEE audio

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni kufje Bluetooth pa kabllo të cilat do të dëshironit t'i përdorni kur shikoni televizor? Falë pajisjes MEE Connect TV, kjo dëshirë e juaja do të plotësohet. Thjesht lidheni këtë adapter me kufjet dhe output-in e televizorit tuaj, dhe shijoni filmat tuaj të preferuar pa ndërprerje dhe me rehati maksimale. Transmetuesi Bluetooth MEE Connect TV ofron tri mënyra të ndryshme për lidhjen e televizorit apo pajisjes tjetër audio. Lidhja mund të realizohet përmes input-it jack, RCA apo SPDIF. Falë Bluetooth Specification 4.0 dhe teknologjive tjera si APTX Low Latency, zëri përputhet plotësisht me pamjet në televizor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6163126255052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Connect TV
Prodhuesi:
MEE audio

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE