Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Fenda F&D F5060X, të zeza

Kodi i produktit:
230935
EAN:
6924053405336
Marrës FM:
Trashësia [mm]:
296
Teknologjia:
3.5mm, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
163.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 27.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i sistemit të altoparlantëve Fenda F & D F5060X do të kënaqë syrin tuaj! Përmes teknologjinë Bluetooth 4.0, mund të lidhni dhe të kontrolloni këtë sistem altoparlantësh përmes telefonit tuaj në distancë deri në 15 metra. Ky sistem ka fuqi totale të zërimit prej 135 W. Sistemi ka edhe një radio të integruar lokale me memorie PPL për 100 stacione. Ka një port USB që mbështet formatet MP3 dhe WMA, dhe një port 3.5 mm për kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6924053405336
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
15
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60
Fuqia totale RMS [W]:
135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Gjerësia [mm]:
240
Kodi i prodhuesit:
F5060X
Komandë:
Wireless, subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1
Lartësia [mm]:
356
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, me kabllo, për celularë, për laptop, për PC, për tablet
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
73
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Fenda
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
296
Ueb-i i prodhuesit:
En.fenda.com

Bashkangjitja Altoparlantë Fenda F&D F5060X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE