Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Genius SP-L160, të zi

Kodi i produktit:
222271
EAN:
4710268254409
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Trashësia [mm]:
78
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantë Genius SP-L160 me ngjyrë të zezë vijnë me dizajn kompakt dhe zë të fuqishëm prej 3 W (RMS). Këta altoparlantë janë të përshtatshëm edhe për laptopin tuaj për arsye se kanë dimensione dhe peshë të vogël. Mund t'i lidhni me laptop përmes audio jack-ut ose USB-së. Komandat janë të vendosura në pjesën e përparme. Gjithashtu altoparlanët kanë port hyrës për dëgjuese dhe kabllo 1.5 metra. Punojnë me frekuencë 160Hz (20kHz).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268254409
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
3
Fuqia totale RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Gjerësia [mm]:
64
Kodi i prodhuesit:
31730004401
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lartësia [mm]:
174
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
160
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
78
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SP-L160 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE