Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Polk S35e, të bardhë

Kodi i produktit:
252753
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëri dB:
88
Trashësia mm:
155
Shtrirja e frekuencës kHz:
40
Shtrirja e frekuencës Hz:
70

Si të porosisim në Gjirafa50?

305.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Polk S35e janë dizejnuar për Home Cinema me një diafragmë Terylene me rezolucion të lartë për formate 6x 3 ". Këta altoparlant vijnë me 2x Basreflex me teknologjinë Power Port për të zvogëluar turbulencën e padëshiruar si dhe funksionojnë në frekuencat 53-40 Hz kHz dhe vijnë me fuqi 150 W. Impedanca e altopalantëve éshtë 8 ohm ndërsa ndjeshmëria 88 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7471921309856
Fuqia totale RMS W:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
620
Kodi:
747192130985
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia mm:
105
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri dB:
88
Ngjyra:
Bardhë
Pesha kg:
6,4
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës Hz:
70
Shtrirja e frekuencës kHz:
40
Trashësia mm:
155
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlantë Polk S35e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE