Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant LG SK5, 2.5, i zi

Kodi i produktit:
238834
Besueshmëria:
97 %
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Trashësia mm:
87.7
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 
Ju kurseni : 11.00   (6%)
188.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një altoparlant nga kompania e njohur LG. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe dhe po ashtu vjen në një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Dallohet me përmasa kompakte dhe po ashtu ofron një zërim të shkëlqyer. Mbështet platformën Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
EAN:
8806098149209
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
80
Fuqia RMS e subwoofer W:
200
Fuqia totale RMS W:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
891
Kodi:
SK5
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
22. 6. 2018
Lartësia mm:
57.5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
7.7
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Trashësia mm:
87.7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE