Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Jamo SUB 12 J, i zi

Kodi i produktit:
175307
EAN:
659162251981
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema

Si të porosisim në Gjirafa50?

407.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Jamo ju sjell altoparlantin e serisë SUB 12 Ji cili ka performancë të shkëlqyer dhe dizajn elegant. Janë të përshtatshme për shtëpitë tuaja.Basi i tij shquhet për reagimin e tij të ulët me shtrembërime minimale të zërit. Indikatori LED i integruar në pjesën e përparme tregon se a është pajisja në funksion apo nuk është. Altoparlanti është pajisja e përkryer për të dëgjuar muzikë të kualitetit të lartë. Ka frekuencë prej 27 deri në 120 Hz, sasia e energjisë që konsumon është 400 W vjen me madhësi 419.1 x 355.6 x 498.5 mm dhe peshë prej 15.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
659162251981
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë

Bashkangjitja Altoparlant Jamo SUB 12 J edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE