Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Sencor SSS 4200, i zi

Kodi i produktit:
257379
EAN:
8590669261048
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celular, PC, tablet
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, USB
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Shtrirja e frekuencës Hz:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

323.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSS 4200 është ideal për festa dhe karaoke. Ai përmban ndiçim LED që ofron 7 ngjyra (të kuqe, të gjelbër, të kaltër, të verdhë, të bruztë, vjollcë, të bardhë) dhe 7 efekte të ndriçimit. Për marrjen dhe dëgjimin e muzikës, sintonizuesi FM siguron memorie për deri në 30 stacione. Poashtu ka 2x porte USB, hyrë për kitarë, 1x lidhës 3.5 mm AUX, 2x lidhës 6.3 mm për mikrofon dhe Bluetooth ver. 4.2. Altoparlanti është i pajisur me një bateri të integruar që mund të luajë muzikë gjatë gjithë ditës. Përforcuesi maksimal i fuqisë 800 W siguron performancë të lartë me konsum minimal të energjisë. Përfshin një barazues grafik me 6-breza dhe një buton BASS BOOST. Sistemi ka një gamë të frekuencës prej 50 Hz - 20 kHz dhe një ndjeshmëri prej 6 ohms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669261048
Fuqia totale RMS W:
800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
389
Kodi:
8590669261048
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
20. 3. 2019
Lartësia mm:
1 023
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celular, PC, tablet
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
20
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, USB
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja e frekuencës Hz:
50
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, USB
Trashësia mm:
350

Bashkangjitja Sistem zërimi Sencor SSS 4200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE