Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë TANNOY Eclipse Mini, të zi

Kodi i produktit:
191180
EAN:
5035866866809
Fuqia totale RMS [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
Konfigurimi i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

163.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët TANNOY Eclipse , të zi. Tannoy për një kohë të gjatë është marrë me prodhimin e pajisjeve të kualitetit të lartë të audiove me sistem zërimi hi-fi, por tani kjo kompani sjell produktin i cili ofron audio të shkëlqyeshëm përgjatë dhomës, ka pamje tejet atraktive. Punojnë me frekuencë 58- 32000 Hz, kanë ndjeshmëri 86 db dhe konsumojnë energji 30 W RSM / Max. Me këtë produkt tani vërtetë mund t’i shijoni kualitetin e zërimit notat muzikore dhe zërin dinamik kur shikoni filma horror dhe skena tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5035866866809
Fuqia totale RMS [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
18 Maj 2016
Lartësia [mm]:
145
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
86
Pesha [kg]:
2,9
Prodhuesi:
TANNOY
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
58
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
32
Trashësia [mm]:
175

Bashkangjitja Altoparlantë TANNOY Eclipse Mini edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE