Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Logitech Z607, 5.1, e zezë

Kodi i produktit:
248748
EAN:
50992060823505
Mënyra e përdorimit:
Wireless, me kabllo, për celular, për laptop, për PC, për tablet, për TV
Trashësia [mm]:
297
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një altoparlant i fuqishëm 5.1 me 160 W (80 W RMS). Subwoofer 25 W RMS, altoparlantët 55 W RMS total. Përbëhet nga kanali i majtë, i djathtë dhe i qendrës, dy satelitë të pasmë dhe një subwoofer. Këmbanë basi 133,35 mm. Zë të qarta deri në 120 kHz. Bas të thellë deri në 50 Hz. Planifikim i këndshëm në sajë të altoparlantëve satelitor të jashtëm të gjatë 6,2 metra. Mbështetje Bluetooth v4.2, lidhës audio 3.5mm, kabllo RCA, slot SD, port USB dhe mbështetje me radio FM. Telekomanda në distancë në dispozicion . Madhësia dhe pesha Subwoofer: 193 x 267 x 297 mm, 3.33 kg Altoparlanti satelitore: 110 x 93 x 178 mm, 0.42 kg Altoparalanti qëndroër: 110 x 93 x 178 mm, 0.42 kg Gjatësia e kabllit Kablli në mes altoparlantit të pasëm satelitor dhe subwoofer: 6.2 m Kablli në mes altoparlantit satelitor të përparmë dhe subwooferit: 2.2 m Kablli në mes të altoparlantit qëndrorë dhe subwooferit: 2.2 m Kablli i subwooferit: 1.4 m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
50992060823505
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
11mm
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W]: :
11mm
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
25
Fuqia totale RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
267
Kodi:
980-001316
Komandë:
Wireless, subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1
Lansuar:
7. 11. 2018
Lartësia [mm]:
193
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, me kabllo, për celular, për laptop, për PC, për tablet, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
6
Pesha [kg]:
3,33
Portet hyrëse:
3.5mm, RCA, USB
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
120
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Trashësia [mm]:
297
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlant Logitech Z607 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE