Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Genius SW-5.1 1020 Ver. II, 5.1, i zi

Kodi i produktit:
264992
Besueshmëria:
100 %
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për PC
Trashësia mm:
170
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni prej druri është veçanërisht i përshtatshëm për kompjuterin. Fuqia totale e setit 26 vat është e fshehur në një subwoofer dhe pesë satelitë. Subwoofer vetë jep 14.5 vat të fuqisë totale, struktura e tij prej druri përfshin një altoparlant dhe një përforcues zëri të integruar për të gjithë sistemin, me një lidhës jack 3.5 mm. Kontrollet e vëllimit dhe basit janë të vendosura në pjesën e përparme të subwoofer-it për qasje të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710268256403
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
2.3
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
2.3
Fuqia RMS e subwoofer W:
14.5
Fuqia totale RMS W:
26
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
230
Kodi:
31730014400
Komandë:
Për subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1
Lansuar:
12. 7. 2019
Lartësia mm:
180
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
6
Përqindja sinjalit zërit dB:
80
Pesha kg:
3,28
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës Hz:
170
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia mm:
170
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Sistem zërimi Genius SW-5.1 1020 Ver. II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE