Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4800 Ver. II, i kaftë

Kodi i produktit:
264991
Besueshmëria:
89 %
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për PC
Trashësia mm:
252
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni prej druri është veçanërisht i përshtatshëm për kompjuterin. Fuqia totale e setit 125 vat është e fshehur në një subwoofer dhe pesë satelitë. Subwoofer vetë jep 45 vat të fuqisë totale, struktura e tij prej druri përfshin një altoparlant 6 " dhe një përforcues zëri të integruar për të gjithë sistemin, me një lidhës 3.5 mm jack dhe një telekomandë wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
89 %
EAN:
4710268256458
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
16+
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
16+
Fuqia RMS e subwoofer W:
45
Fuqia totale RMS W:
125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
212
Kodi:
31730017400
Komandë:
Wireless, subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1
Lansuar:
12. 7. 2019
Lartësia mm:
338
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për PC
Ngjyra:
Dru, kaftë
Numri i kaneleve channel:
6
Përqindja sinjalit zërit dB:
90
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia mm:
252
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Sistem zërimi Genius SW-HF 5.1 4800 Ver. II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE