Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi JBL Bar 2.1 Deep Bass, i zi

Kodi i produktit:
276017
Besueshmëria:
100 %
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Teknologjia:
HDMI, Optike
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Shtrirja e frekuencës Hz:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

347.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një sistem zërimi të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur JBL. Dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Ofron zërim të shkëlqyer dhe po ashtu mundeson lidhje me Bluetooth. Njëkohësisht niveli i basit është mëse adekuat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6925281957253
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
50
Fuqia RMS e subwoofer W:
200
Fuqia totale RMS W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
965
Kodi:
JBL BAR 2.1DB
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
21. 11. 2019
Lartësia mm:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
2.16
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
Optik
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia mm:
85

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE