Altoparlantë shtesë Samsung SWA-W700, të zi

Kodi i produktit:
220478
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

511.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zbuloni një nivel edhe më të lartë të dëgjimit dhe zgjeroni sistemin tuaj audio me altoparlantin SWA-W700 të Samsung. Gama e frekuencave prej 27 deri 120 Hz siguron thellësi të jashtëzakonshme të toneve të riprodhuara dhe performancës së përsosur të basit. Së bashku me tonet jashtëzakonisht të thella që altoparlanti SWA-W700 pasuron muzikën që ju dëgjoni, do të vlerësoni dizajnin e saktë dhe elegant. Trupi i fortë i altoparlantit është aq i mirë sa tingujt që ai ofron. Dimensionet e tij janë 320 x 338.3 x 320 mm dhe peshon 14.6 kg.

Vlerësimet

Bashkangjitja Altoparlantë shtesë Samsung SWA-W700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE