Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD Player Denon DCD-1600NE, i argjendtë

Kodi i produktit:
211401
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCD-1600NE, S
Përmasat [H x W mm]:
434 x 134 x 328
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

1349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 112.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i argjendtë Denon DCD-1600NE i CD player-it me dy kanale ofron zë digjital shumë të mprehtë HiFi duke ju dhënë eksperiencë shumë të mirë me këtë pajisje. I përket rangut të kualitetit shumë të lartë të zërit, që ofron balancë zëri me vibrim të ulët. Është e pajisur me mekanizmin për CD që mbështetë CD-RW dhe formatet WMA, WAV dhe ALAC. Dimensionet e tij janë 434 x 134 x 328 mm dhe peshon rreth 8.2kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCD-1600NE, S
Përmasat [H x W mm]:
434 x 134 x 328
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
Denon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE