Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Cd-player Denon DCD-1600NE, i zi

Kodi i produktit:
211400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCD-1600NE
Përmasat [H x W mm]:
434 x 134 x 328
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

1349.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 112.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i zi Denon DCD-1600NE i CD player-it me dy kanale ofron zë digjital shumë të mprehtë HiFi duke ju dhënë eksperiencë shumë të mirë me këtë pajisje. I përket rangut të kualitetit shumë të lartë të zërit, që ofron balancë zëri me vibrim të ulët dhe konvertim të shkëlqyer nga opsioni digjital në atë analog. Denon është krijuar me precizitet dhe performancë të pastër zëri dhe komponente që janë të zgjedhura dhe testuara me kujdes. Vetë filozofia e kompanisë Denon për teknologjinë SCIL, pajisë përdoruesit e vet me përvojën e mahnitshme të argëtimit. Posedon amplifikator digjital, mundësi të fuqishme pune me të dhe interier të krijuar me shumë kujdes. Posedon USB porte për ta lidhur me pajisjet e tjera MP3 dhe WMA. Kjo pajisje është e pajisur me mekanizmin për CD që mbështetë SACD-në, CD-DA, CD-R, CD-RW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCD-1600NE
Përmasat [H x W mm]:
434 x 134 x 328
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
Denon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE