Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD Player Denon DCD-520A, i argjendtë

Kodi i produktit:
170701
EAN:
4582116367681
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCD-520AE
Lansuar:
22 Prill 2015
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

261.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i hirtë Denon DCD-520A i CD player-it me dy kanale ofron zë digjital shumë të mprehtë HiFi duke ju dhënë eksperiencë shumë të mirë me këtë pajisje. I përket rangut të kualitetit shumë të lartë të zërit, që ofron balancë zëri me vibrim të ulët dhe konvertim të shkëlqyer nga opsioni digjital në atë analog. Vetë filozofia e kompanisë Denon për teknologjinë SCIL, pajisë përdoruesit e vet me përvojën e mahnitshme të argëtimit. Posedon amplifikator digjital, mundësi të fuqishme pune me të dhe interier të krijuar me shumë kujdes. Posedon USB porte për ta lidhur me pajisjet e tjera MP3 dhe WMA. Kjo pajisje është e pajisur me mekanizmin për CD që mbështetë SACD-në, CD-DA, CD-R, CD-RW. Dimensionet e tij janë 434 x 107 x 273 mm dhe peshon rreth 4kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4582116367681
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCD-520AE
Lansuar:
22 Prill 2015
Prodhuesi:
Denon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE