Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD player Denon DCD-600NE, i zi

Kodi i produktit:
268265
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4951095070996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4951095070996
Lansuar:
27. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4951095070996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4951095070996
Lansuar:
27. 8. 2019
Përmasat H x W mm:
434 x 107 x 273
Pesha kg:
4.3
Prodhuesi:
Denon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE