Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD player Denon DCD-600NE, i zi

Kodi i produktit:
268265
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4951095070996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4951095070996
Lansuar:
27. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4951095070996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4951095070996
Lansuar:
27. 8. 2019
Përmasat H x W mm:
434 x 107 x 273
Pesha kg:
4.3
Prodhuesi:
Denon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE