Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD player Denver DM-24, e zezë

Kodi i produktit:
258219
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5706751021114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ddm24
Lansuar:
29. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

CD player portativ me butona të kontrollit dhe me ekran, lidhës 3.5mm, që luan muzikë nga CD klasike dhe CD-R / CD-RW. Përfshihen edhe kufjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5706751021114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ddm24
Lansuar:
29. 3. 2019
Lidhës:
3.5 mm
Mbështet mediat:
CD-R, CD-RW
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
135 x 150 x 20
Pesha kg:
0.26
Prodhuesi:
Denver
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE