Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD Player Denver DMP-389

Kodi i produktit:
258220
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Denver DMP-389 është një CD player portativ që mund të luajë muzikë nga CD klasike dhe CD-R / CD-RW. Gjithashtu ofron mundësinë për të luajtur këngë MP3. Nëse keni një koleksion të madh të CD-ve në shtëpinë tuaj që kanë një koleksion të preferuar të këngëve tuaja në të, atëherë ky CD Player portativ është zgjedhja e duhur për ju. Posedon ekran të thjeshtë LCD dhe butona të kontrollit për të luajtur muzikën. Kufjet stereo janë të përfshira, si dhe hapësira për dy bateri AA të cilat nuk janë të përfshira. Dimensionet e saj janë: 135 x 150 x 26 mm ndërsa pesha vetëm 0.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja CD Player Denver DMP-389 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE