Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD Player Harman / Kardon HD 3700

Kodi i produktit:
180676
EAN:
6925281900013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HD 3700
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
Harman/Kardon

Si të porosisim në Gjirafa50?

436.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Harman Kardon është kompanie cila ka qëllim kryesor kualitetin, kështu ajo përdorë teknologjitë më të mira dhe më efikase. CD Player mundësojnë të transmetohet zë i pastër dhe kualitativ. Shumica e CD Player-eve vijnë me hapësira për audio jack. Teknologji e sofistikuar D/A konvertuesit që mundësojnë të dëgjohet zë i pastër. Organizim i thjeshtë dhe përdorimi i të gjitha funksioneve të CD Player mbështet lloje të ndryshme të audio formateve, si MP3 formati muzikor. CD teksti ju informon emrin e artistit dhe të këngës që po dëgjoni. Në pjesën e parme gjendet kontrolleri dhe hapësira për USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281900013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HD 3700
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Prodhuesi:
Harman/Kardon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE