Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD Player Onkyo C-7030, i zi

Kodi i produktit:
115208
EAN:
4961330033952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C-7030B
Lansuar:
25 Shtator 2012
Prodhuesi:
Onkyo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
276.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Onkyo është lider në prodhimin e pajisjeve të zërit dhe videove të kualitetit të lartë. Tani për ju sjell modelin C-7030 që është një CD Player i kualitetit të lartë që ofron zë realistik. Një veçori e këtij CD-Player është reduktimi i dridhjeve dhe zhurmës duke përdorur një panel të trashë 1.6 mm të përbërë nga alumini. Kjo pajisje përmban teknologjinë VLSC që ofron zë shumë të qartë dhe ka një frekuencë prej 4 deri 20 kHz. Ky CD-Player është i përshtatshëm për disqe CD dhe CD-RW. Pajisja ka një port S/PDIF optik dhe një dalje analoge që shërbejnë për ta lidhur me pajisje të tjera. Dimensionet e pajisjes janë 435 x 101 x 306 mm dhe pesha arrin deri 5.3 kg. Konsumimi i energjisë te kjo pajisje është 12W

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961330033952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C-7030B
Lansuar:
25 Shtator 2012
Prodhuesi:
Onkyo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE