Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD-Player Onkyo DX-C390, i zi

Kodi i produktit:
115213
EAN:
4961330015989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DX-C390B
Përmasat [H x W mm]:
435 x 131 x 432
Pesha [kg]:
6,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

459.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Onkyo është lider në prodhimin e pajisjeve të zërit dhe videove të kualitetit të lartë. Tani për ju sjell modelin C-390 që është një CD Player i kualitetit të lartë që ofron zë realistik. Një veçori e këtij CD-Player është reduktimi i dridhjeve dhe zhurmës duke përdorur një panel të trashë 1.6 mm të përbërë nga alumini. Kjo pajisje përmban teknologjinë VLSC që ofron zë shumë të qartë dhe ka një frekuencë prej 4 deri 20 kHz. Ky CD-Player është i përshtatshëm për disqe CD dhe CD-RW. Pajisja ka një port S/PDIF optik dhe një dalje analoge që shërbejnë për ta lidhur me pajisje të tjera. Dimensionet e pajisjes janë 435 x 131 x 432 mm dhe pesha arrin deri 6.8 kg. Konsumimi i energjisë te kjo pajisje është 8W

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961330015989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DX-C390B
Përmasat [H x W mm]:
435 x 131 x 432
Pesha [kg]:
6,8
Prodhuesi:
Onkyo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE