Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD-Player Pioneer PD-10AE-S, i argjendtë

Kodi i produktit:
198814
EAN:
4573211151701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PD-10AE-S
Lansuar:
7 Tetor 2016
Prodhuesi:
Pioneer

Si të porosisim në Gjirafa50?

283.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kënaquni me komoditetin në shtëpinë tuaj duke dëgjuar këngët dhe tingujt tuaj të preferuar në CD Player-in SCD Pioneer PD-10AE-S i hirtë. Ky model sjellë në shtëpinë tuaj tone harmonie, dimensione kompakte, dhe mund të vendoset kudo. Kjo pajisje është e dizajnuar me shumë sinqeritet dhe posedon, konvertorin D/A 192 kHZ / 24 bit së bashku me orën dhe transformuesin me kapacitet të lartë. Kjo ju garanton zë të vërtetë, të pastër dhe pa zhurmë. CD player-i mbështetë lloje të ndryshme të formateve të zërit siç janë formatet MP3. Me këtë pajisje mund të luani programin e zakonshëm, ta programoni vetëm për 25 këngët tuaja të preferuara dhe ti përsëritni ato. Specifikat teknologjike të kësaj pajisjeje janë: dalja analog, Auto-Standby dhe kontrollën nga distanca. Dimensionet e tij janë 435 x 103 x 290 mm dhe peshon 5.1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4573211151701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PD-10AE-S
Lansuar:
7 Tetor 2016
Prodhuesi:
Pioneer
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE