Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD player Yamaha CD-C600, i argjendtë

Kodi i produktit:
149354
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4957812462433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4957812462433
Lansuar më:
5 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
469.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4957812462433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4957812462433
Lansuar më:
5 Prill 2014
Prodhuesi:
Yamaha
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE