Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

CD-Player Yamaha CD-S300, i zi

Kodi i produktit:
149355
EAN:
4957812462297
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812462297
Lansuar:
5 Prill 2014
Prodhuesi:
Yamaha

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
328.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i zi Yamaha CD-S300 i CD player-it ofron zërim perfekt HiFi nga maestrot e zërimit Yamaha. Luan vetëm disqet optikale CD por gjithashtu përmbajtjet nga USB apo iPod, iPhone dhe pajisjet Android. Pure Direct është mundësia për pastërti të zërit dhe përmirësim të kualitetit të zërit. Kjo pajisje është krijuar me precizitet dhe performancë të pastër zëri dhe komponente që janë të zgjedhura dhe testuara me kujdesë. Dizajni i sofistikuar HiFi Yamaha jo vetëm ofron kualitet të lartë zëri por gjithashtu çmohet për dizajnin e thjeshtë dhe të sofistikuar. Linja e tyre elegante punon shumë mirë me të gjitha pajisjet tjera të zërimit. Magnat MCD posedon mekanizmin për CD që mbështetë, CD, CD-R, CD-RW, MP3, WMA. Frekuencat e tij arrijnë në 2Hz - 20k Hz(CD) me distonim total harmonik prej 0.003% me sinjal ratio 105 db. Mund të lidhet me USB apo iPod. Dimensionet e tij janë 435 x 86 x 260 mm dhe peshon rreth 3.5kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812462297
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4957812462297
Lansuar:
5 Prill 2014
Prodhuesi:
Yamaha
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE