Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Pioneer PD-30AE-S, i argjendtë

Kodi i produktit:
198816
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4573211151732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PD-30AE-S
Lansuar më:
7 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

329.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4573211151732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PD-30AE-S
Lansuar më:
7 Tetor 2016
Prodhuesi:
Pioneer
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE