Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon AT-LP140XPBK Audio-Technica, i zi

Kodi i produktit:
264096
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4961310148881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AT-LP140XPBK
Lansuar:
28. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

439.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafon plotësisht manual për DJ profesional, me motor drejtimi direkt. Ai është i përshtatshëm për shpejtësi 33-1 / 3 dhe 78 RPM. Ka krah të drejtë të balancuar me S-stroke hidraulike me lartësi të rregullueshme dhe presion të rregullueshëm të gjilpërës (kundërpeshë), si dhe anti-skating dinamik të rregullueshëm. Koka e transferimit 1/2 " dhe pjesa AT-HS6 janë të përfshira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4961310148881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AT-LP140XPBK
Lansuar:
28. 6. 2019
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
10
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon AT-LP140XPBK Audio-Technica edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE