Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Audio-Technica AT-LP120XUSBBK

Kodi i produktit:
259274
Besueshmëria:
100 %
EAN:
49613101487751
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
452
Kodi:
AT-LP120XUSBBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafon modern me funksion të drejtpërdrejtë, të rregullueshëm dinamik anti-rrëshqitës (forcë anësore për majë) dhe preamplifikues fono opsional. Gramafon plotësisht manual që luan në 33-1 / 3, 45 dhe 78 RPM dhe ka një dalje USB për lidhje direkte me një kompjuter. Me daljen USB të përfshirë, gjithçka që duhet të bëni është të shkarkoni programin falas të regjistrimit Audacity (ose softuerin sipas dëshirës tuaj) në përputhje me Mac dhe kompjuter dhe të filloni konvertimin e regjistrimeve tuaja në skedarë digjital audio. Përveç daljes USB, gramafoni gjithashtu vjen me një kabllo të dyfishtë të ndashme të daljes RCA dhe është i pajisur me një preamplifikues fono opsional të integruar, në mënyrë që të mund të lidheni direkt me stereo në shtëpinë tuaj, pavarësisht nëse ai ka ose jo një hyrje të dedikuar fono.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
49613101487751
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
452
Kodi:
AT-LP120XUSBBK
Lansuar:
11. 4. 2019
Lartësia mm:
141,6
Pesha kg:
8
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, USB Out
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
352

Bashkangjitja Gramafon Audio-Technica AT-LP120XUSBBK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE