Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Audio-Technica AT-LP60XBTWH

Kodi i produktit:
259273
EAN:
4961310147297
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
AT-LP60XBTWH
Lansuar:
11. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

216.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafon AT-LP60XBT i cili ofron lidhje pa kabllo, me Bluetooth, në mënyrë që ta lidhni në një dhomë dhe ta mund ta dëgjoni e komandoni nga dhoma tjetër, pa pasur nevojë për kabllo. Ajo sjell zë HiFidelity, lidhet lehtësisht me altoparlantët, kufje apo me pajisjet tjera pa kabllo (wireless), mund të zgjidhni prej 33 deri 45 rrotullime në minutë si dhe ka një kabllo të lëvishme RCA e mbrojtëse nga pluhuri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310147297
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
AT-LP60XBTWH
Lansuar:
11. 4. 2019
Lartësia mm:
98
Pesha kg:
2,6
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
373

Bashkangjitja Gramafon Audio-Technica AT-LP60XBTWH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE