Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Audio-Technica AT-LP80XUSBGM, i zi/argjendtë

Kodi i produktit:
259270
EAN:
4961310147242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
AT-LP60XUSBGM
Lansuar më:
11. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

192.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me gramafonin auomatik AT-LP60XUSB, ju mund të shijoni tingull të cilësisë së lartë nga disqet vinyl, ndërkohë që e konvertoni në digjital. AT-LP60XUSB luan me shpejtësi 33-1 / 3 dhe 45 RPM dhe është i pajisur me një dalje USB për lidhje të drejtpërdrejtë me një kompjuter. Thjesht shkarkoni softuerin e regjistrimit Audacity (ose softuerin e zgjedhjes suaj) të pajtueshëm me Mac dhe PC dhe filloni të konvertoni të dhënat tuaja në skedarë digjital audio. Përveç portit dalës USB, gramafoni është i pajisur edhe me një kabllo të heqshme RCA ( me lidhës 3.5 mm mashkull në RCA të dyfishtë mashkull). Kështu që mund ta lidhni me altoparlantë të mundshëm, kompjuterë dhe komponentë të tjerë, pavarësisht nëse kanë hyrje të dedikuar ose jo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310147242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
360
Kodi:
AT-LP60XUSBGM
Lansuar më:
11. 4. 2019
Lartësia mm:
98
Pesha kg:
2.6
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, dalje USB
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
373

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE