Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Bigben TD115NSPS, i hirtë

Kodi i produktit:
258292
EAN:
3499550360332
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8btd115nsps
Lansuar më:
30. 3. 2019
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, dalje USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një gramafon elegant dhe bashkëkohor që ofron dy shpejtësi të luajtjes së pllakave (33/45 rpm). Pakoja përfshin edhe dy altoparlantë wireless. Përveç gramafonit, altoparlantët punojnë edhe me pajisje tjera të pajtueshme që transmetojnë muzikë nëpërmjet ndërfaqes Bluetooth. Ndërfaqja: dalje USB për lidhje me kompjuter, dalje RCA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3499550360332
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8btd115nsps
Lansuar më:
30. 3. 2019
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, dalje USB
Prodhuesi:
Bigben
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE