Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Bermuda, i kuq

Kodi i produktit:
172680
EAN:
7102442025726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6233A-RE
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Crosley Bermuda është i dizajnuar për dashamirësit e muzikës së vjetër. Ky gramafon qëndron me anë të 4 këmbëve. Ka opsionin për ta ndryshuar shpejtësinë e zërit, ku ju mund të zgjidhni prej 33 deri 45 rrotullime në minutë. Funksionon përmes futjes së kabllos në prizë. Përmban edhe jack për kufje dhe Aux. Peshon 5.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442025726
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6233A-RE
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE