Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Bermuda, i zi/hirtë

Kodi i produktit:
199565
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
495
Kodi i prodhuesit:
CR6233A-BK
Lartësia [mm]:
335
Pesha [kg]:
5,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Crosley Bermuda është një produkt i cili vite më parë, nuk ka munguar kurrë në asnjë shtëpi britaneze. Ndërsa në ditët e sotme, ai dizajnohet për adhuruesit e stilit të vjetër dhe muzikës me kualitet të lartë. Ky produkt paraqet një element interesant për interierin e dhomës tuaj në sajë të një mbështjellëseje prej druri. Përmban kufje moderne jack dhe Aux.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
495
Kodi i prodhuesit:
CR6233A-BK
Lartësia [mm]:
335
Pesha [kg]:
5,5
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
435

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE