Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Cruiser Deluxe, i gjelbër

Kodi i produktit:
203482
EAN:
7102442094890
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR8005D-GR4
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crosley Cruiser Deluxe është gramafon profesional që ka një motor DirectDrive dhe ofron performanca të larta. Përmban pllakë alumini me një sipërfaqe ngjitëse dhe një fren elektronik të balancuar që kryen veprime dy-drejtimëshe dhe ka një tregues të shpejtësisë. Ky gramafon ka një para-forcues të ndryshueshëm, që shërben për dalje analoge në atë digjitale. Gramafoni ka një dalje USB që shërben për ta lidhur me kompjuter. Gramafoni përmban dy altoparlantë RCA të intergruar dhe ka një vend për të lidhur kufjet. Inçizimet në gramafon konvertohen shumë lehtë në dokumente digjital duke përdorur softuerin Audacity. Ky gramafon profesional ka opsionin për ta ndryshuar shpejtësinë e zërit, ku ju mund të zgjedhni prej 33 deri 78 rrotullime në minutë. Së bashku me gramafonin vjen edhe një kabllo për mbushje dhe një kabllo USB. Gramafoni është i përshtatshëm për kompjuterë dhe Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442094890
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR8005D-GR4
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Cruiser Deluxe edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE