Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Cruiser Deluxe, i kaltër

Kodi i produktit:
203484
EAN:
7102442094968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR8005D-TU4
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një gramafon me dizajn interesant. Ky gramafon përfshin Bluetooth për operim. Për më shumë, gramafoni është i pajisur me një kontroller të rritmit, opsion auto stop dhe altoparlant të integruar. Dimensionet e gramafonit janë 35 x 25 x 12 cm, ndërsa pesha e tij është 2.5 kg. Ky produkt vjen në ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442094968
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR8005D-TU4
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Cruiser Deluxe edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE