Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Cruiser Deluxe, i zi

Kodi i produktit:
203486
EAN:
7102442094654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR8005D-BK4
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Port hyrës AUX:

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në botën e muzikës kthehen inqizimet dhe gramofonët që i kënaqin një numër të madh njerëzish pa dallim moshe. Këtë herë vjen gramofoni në modelin Crusier Deluxe. Ky gramafon ofron dëgjim muzike me shpejtësi prej 33 / 45 / 78 rpm, mundëson opsionin playback të diskut me madhësi prej 7'', 10'' dhe 12'' si dhe shumë lehtë ju mund ta lidhni këtë gramofon me pajisjet si telefona të mençur, tablet dhe kufje, e më pas shijojeni muzikën tuaj të preferuar nga këto pajisje. Gjithashtu është i pajisur me një kontrollues zërimi auto stop dhe altoparlantë me output 2 x 3 W, interface të gramafonit: Aux IN, RCA dhe lidhës jack 3.5 mm. Dimensionet e këtij gramafoni janë 35 x 25 x 12 cm dhe peshon 2.5 kg. Ky gramofon ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442094654
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR8005D-BK4
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Cruiser Deluxe edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE