Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Cruiser Deluxe, kaltër

Kodi i produktit:
258144
EAN:
7102442255406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR8005D-DE
Lansuar:
28. 3. 2019
Port hyrës AUX:

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ashtu si rrobat kthehen në modë, xhirimet vinyl dhe turntables po kthehen në botën e muzikës, ku shumë njerëz e shijojnë atë, në emër të të gjitha grupmoshave. Në këtë rast të veçantë, ky është versioni i famshëm Cruiser Deluxe Edition. Është një gramofon perfekt si në aspektin e dizajnit dhe funksionalitetit. Ky gramafon mbështet lidhjen me Bluetooth, ndërsa platforma e rrotullimit luan pllakat 7 ", 10" dhe 12 " në 33/45/78 rpm. Për më tepër, platforma është e pajisur me kontrolluesin e volumit, ndalimin automatik dhe altoparlantët e integruar me fuqi 2x 3 W. Prej ndërfaqeve ka: port hyrës Aux, port dalës RCA dhe lidhës jack 3.5mm. Dimensionet e gramafonit janë 35 x 25 x 12 cm ndërsa pesha: 2.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442255406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CR8005D-DE
Lansuar:
28. 3. 2019
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Cruiser Deluxe edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE