Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Crosley Executive, e bardhë në të kaftë

Kodi i produktit:
172679
EAN:
7102442038214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6019A-LI
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Si të porosisim në Gjirafa50?

166.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Crosley Executive ka dizajn të përkryer. Pesha e tij është shumë e vogël dhe është i përshtatshëm për ta bartur kudo. Ky gramafon ka opsionin për ta ndryshuar shpejtësinë e zërit, ku ju mund të zgjidhni prej 33 deri 78 rrotullime në minutë. Përmban jack për kufje dhe USB, ku mund të konektoni MP3 tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442038214
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6019A-LI
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE